KONST / Litografier / Färglitografi 9963571
nr 996 3571
Torkel Dahlstedt
(f. 1942), Sverige
Färglitografi, Torkel Dahlstedt (f. 1942), 41/75, signerad, 1970, motivet: 57x52
Torkel Dahlstedt, svensk målare, skulptör och grafiker född i Uppsala 1942.
Utrop:
400 kr
Såld:
450 kr
måndag 23 november 2015
kl 20:58:40
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
400 kr
Torkel Dahlstedt
Läs mer om Torkel Dahlstedt